Přímí Kontakt K Nám

Dovolte nám, abychom vám  poradili s vašemi otázkami.
Dosáhněte svého cíle společně s pracovní agenturou  Ratisbonou!

Hledáte novou profesní výzvu?

Ratisbona pracovní agentura  vás podpoří při hledání práce, která vám nejlépe vyhovuje. Nabízíme pracovní nabídky v nejrůznějších průmyslových a profesních oborech.

Osobní pohovor je pro nás velmi důležitý, abychom mohli co nejlépe reagovat na vaše potřeby a nabídnout vám ty nejlepší možné služby.
Google Maps

Mit dem Laden der Karte akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Google.
Mehr erfahren

Karte laden

Ratisbona Pracovní Agentura Cham

Cham je obvod  Horního Falce ve východním Bavorsku a je okresním městem v regionu Horního Bavorského lesa. V regionu  Chamu se usadilo mnoho společností ze všech odvětví. V současnosti zde sídlí kolem 600 malých a středních firem.

Pracovní nabíky u Pracovní Agentury Ratisbona

Hledáte práci?

Pomůžeme vám najít práci na plný nebo částečný úvazek. Jako jeden z největších poskytovatelů personálních služeb ve východním Bavorsku nabízíme pracovní místa v různých odvětvích a řemeslech. Nabídka pracovních míst závisí na aktuálních potřebách firem v regionu. O požadovanou pozici se můžete kdykoli ucházet  – i když není inzerována.

Kdy je ten správný čas?

Rádi vám pomůžeme!

Zajistíme, aby zaměstnanci se správnou kvalifikací byli nasazeni ve správně vybrány do vaší společnosti  pro vaše konkrétní požadavky. Od prvního do posledního pracovního dne jsou vám k dispozici  dispozici naši personalisté. Pohoda a úspěch našich zaměstnanců a zákazníků jsou pro nás důležité.

Zeptejte se Ratisbona v Chamu na práci!

Pošlete nám nezávaznou poptávku na požadovanou práci, rádi se vám ozveme a nabídneme vám práci, kterou hledáte, nebo alternativu podle vašich představ!

Lidé jsou šťastní

Kontaktujte nás

Zde najdete naše pobočky

Na našich pobočkách najdete naše zkušené  pracovníky, kteří vám individuálně poradí se všemi otázkami. Osobní rozhovor je pro nás velmi důležitý, abychom mohli co nejlépe reagovat na vaše potřeby a nabídnout vám ty nejlepší možné služby.

Máte-li nějaké dotazy nebo chcete pokrýt své personální požadavky? Stačí si vybrat požadovanou pobočku a nechat si poradit. Dosáhněte svého cíle společně s Ratisbonou.