Jsme Úspěšně Aktivní Více Než 25 Let

Spolehlivost, poctivost & důvěra
S námi najdete tu správnou práci, abyste byli šťastní!

Naším posláním je rychle a v duchu důvěry zprostředkovat kontakt mezi uchazeči a firmami.

Skupina lidí stojících vedle sebe a radujících se

Poznejte širokou škálu různých společností a rozšiřte své vlastní profesní zkušenosti!

Bez ohledu na to, zda se vracíte zpět do práce, jste specialista s dlouholetou praxí nebo jste na startu své kariéry – my, nabízíme skutečné  příležitosti pro každého. U nás najdete práci v nejrůznějších odvětvích. Od komerčních profesí, zaměstnání v průmyslu a řemeslech, ale i v péči, lékařství a v mnoho dalších subjektech. Objevte znovu své možnosti a zajistěte si u nás tu správnou práci, která se vám bude líbit a kde budete spokojeni.

Ratisbona Zeitarbeit GmbH vznikla ze začínající společnosti v Regensburgu jako renomovaný poskytovatel personálních služeb s mnoha pobočkami. Od založení společnosti Norbertem Meierem v roce 1994 se nám podařilo spojit uchazeče a firmy. V roce 1997 bylo společnosti vydáno  neomezené povolení pracovní agentury. Mimo jině nám byla udělena certifikace kvality DIN EN ISO 9001.

Ratisbona Nábor

Jsme také obzvláště hrdí na náš nábor zaměstnanců – náš vlastní tým specialistů je našim žadatelům o práci  a zákazníkům  pro všechny otázky týkající se přímého umístění neustále k dispozici.

U náboru zaměstnanců v Ratsboně se zaměřujeme na lidi a jejich individuální potřeby. Důvěra a osobní spolupráce s našimi kandidáty a klienty je naší nejvyšší prioritou! Pomáháme jim naplno rozvinout jejich potenciál a společně nacházíme tu správnou stálou pozici pro všechny.

Připomínky zaměstnanců

Váš hlas nás dělá lepšími. Zde najdete výběr nejnovějších recenzí naší společnosti ve službě Google:

Absolute Zufriedenheit.
Vaclav Vondrasek
21. Červen, 2023.
Sehr freundliche Mitarbeiter. Super Kompetent! Schnelle Hilfe!👍🏼 Vielen Dank!
Julian Karich
1. Červen, 2023.
Ich wurde sehr gut beraten.
Meik Held
11. Duben, 2023.
Nejlepší Pracovní Agentura ve které jsem byl.Vyborná komunikace a snadné přijetí.Lepší platové podmínky než jsem měl jinde.Rychlá pomoc s Německými úřady. Paní Tanja Gsellhofer a Pan Dirk Siegling tvoří úžasný tým, který je připraven vám pomoci s hledáním nové práce.
filip Ze Šnor
4. Duben, 2023.
Hatte eine schöne unbeschwerte Zeit bei Ratisbona. Super freundliches Personal und immer hilfsbereit. Bei Fragen oder Problemen wurde gleich eine positive Lösung gefunden. Ein großes Lob an Herr Siegling.
Ingo Skywalker
1. Březen, 2023.
Passt schon
Alessandro Klare
24. Leden, 2023.
انا سعيد جدا بالتعامل مع شركة راتسبونا للتوظيف
Wajih Alsaid
23. Leden, 2023.
Beste
Ivascu Maria
19. Leden, 2023.
Muž se šklebí do svého smartphonu

Člověk

Na prvním místě jsou pro nás lidé a jejich individuální potřeby. Důležitá je pro nás důvěra a osobní spolupráce. Podporujeme každého člověka v dosahování jeho vlastních cílů ve světě práce.

Kvalita

Plné nasazení pro nejvyšší kvalitu –
Vždy děláme maximum pro dosažení prvotřídních kvalitních výsledků. Naše hodnoty jsou co nás definuje a tyto hodnoty žijeme dodnes.

V tomhle je rozdíl

Díky našim zaměstnancům se Ratisbona Zeitarbeit stala tím, čím je dnes. Spokojených zaměstnanců dosahujeme prostřednictvím naší otevřené komunikační struktury. Jako tým čelíme každé výzvě a pracujeme s vášní pro všechny zaměstnance a zákazníky.

Obnovení

Naším cílem je neustále zlepšovat naši práci, naše procesy a naši organizaci. Další vývoj je důležitý pro zajištění úspěchu našich zákazníků a zaměstnanců.