Jsme Úspěšně Aktivní Více Než 25 Let

Spolehlivost, poctivost & důvěra. S námi najdete tu správnou práci, abyste byli šťastní!

Ratisbona Zeitarbeit GmbH vznikla ze začínající společnosti v Regensburgu jako renomovaný poskytovatel personálních služeb s mnoha pobočkami. Od založení společnosti Norbertem Meierem v roce 1994 se nám podařilo spojit uchazeče a firmy. V roce 1997 bylo společnosti vydáno  neomezené povolení pracovní agentury. Mimo jině nám byla udělena certifikace kvality DIN EN ISO 9001. 

Naším posláním je rychle a v duchu důvěry zprostředkovat kontakt mezi uchazeči a firmami. Poznejte širokou škálu různých společností a rozšiřte své vlastní profesní zkušenosti!

Bez ohledu na to, zda se vracíte zpět do práce, jste specialista s dlouholetou praxí nebo jste na startu své kariéry – my, nabízíme skutečné příležitosti pro každého. U nás najdete práci v nejrůznějších odvětvích. Od komerčních profesí, zaměstnání v průmyslu a řemeslech, ale i v péči, lékařství a v mnoho dalších subjektech. Objevte znovu své možnosti a zajistěte si u nás tu správnou práci, která se vám bude líbit a kde budete spokojeni.

Poznejte širokou škálu různých společností a rozšiřte své vlastní profesní zkušenosti!

Člověk

Na prvním místě jsou pro nás lidé a jejich individuální potřeby. Důležitá je pro nás důvěra a osobní spolupráce. Podporujeme každého člověka v dosahování jeho vlastních cílů ve světě práce.

Kvalita

Plné nasazení pro nejvyšší kvalitu –
Vždy děláme maximum pro dosažení prvotřídních kvalitních výsledků. Naše hodnoty jsou co nás definuje a tyto hodnoty žijeme dodnes.

V tomhle je rozdíl

Díky našim zaměstnancům se Ratisbona Zeitarbeit stala tím, čím je dnes. Spokojených zaměstnanců dosahujeme prostřednictvím naší otevřené komunikační struktury. Jako tým čelíme každé výzvě a pracujeme s vášní pro všechny zaměstnance a zákazníky.

Obnovení

Naším cílem je neustále zlepšovat naši práci, naše procesy a naši organizaci. Další vývoj je důležitý pro zajištění úspěchu našich zákazníků a zaměstnanců.