Jsme úspěšně aktivní více než 25 let

Spolehlivost, poctivost & důvěra
S námi najdete tu správnou práci, abyste byli šťastní!

Naše poslání je rychle a spolehlivě spojit uchazeče o práci a firmy spolu.

Spolehlivost, poctivost & důvěra
S námi najdete tu správnou práci, abyste byli šťastní!

Naše poslání je rychle a spolehlivě spojit uchazeče o práci a firmy spolu.

Poznejte širokou škálu různých společností a rozšiřte své vlastní profesní zkušenosti!

Ratisbona Zeitarbeit GmbH vznikla ze začínající společnosti v Regensburgu jako renomovaný poskytovatel personálních služeb s mnoha pobočkami. Od založení společnosti Norbertem Meierem v roce 1994 se nám podařilo spojit uchazeče a firmy. V roce 1997 bylo společnosti vydáno  neomezené povolení pracovní agentury. Mimo jině nám byla udělena certifikace kvality DIN EN ISO 9001.

Bez ohledu na to, zda se vracíte zpět do práce, jste specialista s dlouholetou praxí nebo jste na startu své kariéry – my, nabízíme skutečné  příležitosti pro každého. U nás najdete práci v nejrůznějších odvětvích. Od komerčních profesí, zaměstnání v průmyslu a řemeslech, ale i v péči, lékařství a v mnoho dalších subjektech. Objevte znovu své možnosti a zajistěte si u nás tu správnou práci, která se vám bude líbit a kde budete spokojeni.

Ratisbona Nábor

Jsme také obzvláště hrdí na náš nábor zaměstnanců – náš vlastní tým specialistů je našim žadatelům o práci  a zákazníkům  pro všechny otázky týkající se přímého umístění neustále k dispozici.

U náboru zaměstnanců v Ratsboně se zaměřujeme na lidi a jejich individuální potřeby. Důvěra a osobní spolupráce s našimi kandidáty a klienty je naší nejvyšší prioritou! Pomáháme jim naplno rozvinout jejich potenciál a společně nacházíme tu správnou stálou pozici pro všechny.

Výňatky z názorů našich zákazníků

Passt schon
Alessandro Klare
24. Leden, 2023.
انا سعيد جدا بالتعامل مع شركة راتسبونا للتوظيف
Wajih Alsaid
23. Leden, 2023.
Beste
Ivascu Maria
19. Leden, 2023.
die beste agentur
Ivascu Adrian
19. Leden, 2023.
Super
Ivascu Adrian
19. Leden, 2023.
kompetentes Personal!
Jan Franke
27. Září, 2022.
Som veľmi spokojná agentúra spoľahlivá prístup ochota 👍
Antonia Maslikova
26. Září, 2022.
Tolles Team. Es wird auf Wünsche eingegangen und bei Übernahme steht niemand im Weg. Nur zu empfehlen ☺️👍🏼
Tanja Gsellhofer
26. Září, 2022.

Člověk

Na prvním místě jsou pro nás lidé a jejich individuální potřeby. Důležitá je pro nás důvěra a osobní spolupráce. Podporujeme každého člověka v dosahování jeho vlastních cílů ve světě práce.

Kvalita

Plné nasazení pro nejvyšší kvalitu –
Vždy děláme maximum pro dosažení prvotřídních kvalitních výsledků. Naše hodnoty jsou co nás definuje a tyto hodnoty žijeme dodnes.

V tomhle je rozdíl

Díky našim zaměstnancům se Ratisbona Zeitarbeit stala tím, čím je dnes. Spokojených zaměstnanců dosahujeme prostřednictvím naší otevřené komunikační struktury. Jako tým čelíme každé výzvě a pracujeme s vášní pro všechny zaměstnance a zákazníky.

Obnovení

Naším cílem je neustále zlepšovat naši práci, naše procesy a naši organizaci. Další vývoj je důležitý pro zajištění úspěchu našich zákazníků a zaměstnanců.